Kaugjuhitavad biomeetrilised ligipääsusüsteemid

Pilvepõhised biomeetrilised (näo/käe/sõrmejälje) läbipääsulahendused, mis on reaalajas hallatavad nii arvuti ja mobiiliga kui ka lihtsasti liidestavad mis tahes süsteemidega Veebi API/SDK liidese abil.

Sobivad kasutamiseks spordiklubides ja asutustes, kes soovivad reguleerida ruumidesse sisse/välja liikumist ukse/turnikee kaudu.

Uuri lähemalt

Miks on Gatenets lahendused kasulikud?

Halda seadmeid veebiäpi või API/SDK abil
Nutikad terminalid võimaldavad süsteeme lihtsasti omavahel integreerida ja automatiseerida API/SDK kaudu ning anda ülevaadet liikumistest reaalajas. Seadmeid saab ühendada nii ukste, pöördväravte kui väliste lugejatega
Pole vajadust administraatorile
Säästke aega ja halduskulusid administraatoritest või turvatöötajatest. Süsteem toimib automaatselt 24/7 ning võimaldab kõiki ligipääse distantsilt jälgida, kontrollida ja hallata. Lisaks saate veebirakenduse abil distantsilt võimaldada inimesel uksest/turnikee vahendusel ruumidesse siseneda.
Kontrolli sisenenud inimeste koguarvu või pea ajaarvestust
Kõikvõimalikest piirangutest seoses COVID-19-ga ja/või teistest ettevõtte ohutusnõuetest tulenevalt on võimalik piirata ja jälgida sisenevate inimeste arvu
Mugav ja kiire kasutuskogemus
Kasutajate tuvastusandmete (nägu / paroolid / kaardinumbrid) üleslaadimise järgselt saavad nad koheselt juurdepääsu terminalidele.
Kohandatav ligipääs
Juurdepääsuaegade loendi ja ajakava - millal kasutajad saavad terminalile juurde pääseda - loomise võimalus.
Reaalajas ülevaade
Võimalik saada reaalajas (checkin/out) päringuid ja teavitusi või jälgida veebi- / mobiilirakenduste kaudu

Miks eelistada biomeetrilisi terminale?

Kehatemperatuuri mõõtmine
Kollektiivi kaitseks/heaoluks - saate lubada tööle vaid terved inimesed. Aitab läbi selle piirata nii COVID-19 kui teiste viirusnakkuste levikut. Samas annab sisenejatele endile teada, kui neil on palavik.
Tuvastab ka maskiga
Haiguste, viiruste, nakkuste sh COVID-19 leviku tõkestamiseks on seadmetel võimalik lisada kehatemperatuuri mõõtmise ja maski tuvastamise andurid.
Valikus erinevad tuvastusvõimalused
Lisaks näotuvastusele on võimalus rakendada peopesa, sõrmejälje, pääsukoodi ja kaardilugejad: kõik ühes
Mugav ja kiire kasutuskogemus
Kui kasutajad, kliendid, kolleegid on profiili tuvastusviisidega andmebaasi lisatud, kulub vaid mõni sekund, et inimesed pääseksid ruumidesse.
Süsteemi turvalisus
pole audentimiseks vaja ühtegi liigset kaarti, koodi või äppi, mida on võimalik jagada, kopeerida ja varastada. Võimalus luua mitmetasandiline autentimine peopesa, näo, sõrmejälje, parooli ja kaartidega. Võltsimisvastane algoritm näotuvastusel võltsfotode ja videorünnaku vastu
Töö- ja ilmastikukindel
Seadmed, mis toimivad niihästi välitingimustes kui siseruumides: seadmete töötemperatuur vahemikus -30....... +60°C

Kliendi kogemus


Meil tekkis vajadus luua 24/7 toimiv täisautomaatne hall, kus poleks vaja ühtegi administraatorit, kes kliente teenindaks ja läbipääsukaarte prindiks.
Gatenetsi võimaldab läbi broneerimiskeskkonna luua kasutajatel ise oma näopildiga ligipääsukonto, et nad saaks tulla broneeritud ajaks mängima. Samuti ei saa mitu erinevat isikut tulla sama koodi või kaardiga mängima.
Kuna oleme varasemalt kasutanud Booklux broneerimissüsteemi - oli see super lahendus meie ligipääsu automatiseerimiseks ja kulude kokkuhoiuks

Fredi V.

Viimsi Tennisekeskus


Video - how it worksIntegratsioon automatiseerimiseks

Broneerimissüsteem

Koostöös Booklux’i broneerimissüsteemiga saame pakkuda administraatorivabat täislahendust, kus kliendid saavad ise seadmetesse oma näopildiga ligioääsukonto luua ja broneeritud ajal teenust kasutada. Läbipääsuseadme saab ühendada nii turnikee kui ukse külge. Pole vaja üleliigseid kaarte või koode, mida on võimalik kõigil omavahel jagada. Lahendus sobib ideaalselt näiteks Fitness klubidele ja tennisekeskustele.

booklux

Hinnad


Seadmed ei sisalda teenuste tasu ning hindadele lisandub käibemaks
Seadmete ja suurema kasutajate hulga puhul küsige personaalset pakkumist.

Seadmehaldus äpid

€ 2 +km / kasutaja kuus
Veebiäpp arvutile ja mobiilile

Seadmehaldus API/SDK

€ 2 +km / kasutaja kuus
Liidestus kasutajate, graafiku halduseks

Ajaarvestus API

€ 1 +km / kasutaja kuus
Reaalaja checkin/out päringud + webhook

Kaugjuhitavate seadmete hinnad

Kaardi/koodilugejaga al. 399€
Näotuvastusega: al. 799€

Teenustele lisandub ühekordne seadmetasu, mille mudeli valik selgineb Teie vajadusest
Küsi täpset pakkumist